Zyrtare: Interi kompleton blerjen e Guarin

e enjte, 17 maj 2012

Fredy Guarin, Foto: Getty Iamges
Interi ka kompletuar transferimin e mesfushorit të Portos, Fredy Guarin, ka bërë të ditur klubi portugez në faqen zyrtare.


Kolumbiani i bashkohet Interit në baza permanente pasi arriti që të impresionojë në disa ndeshje të luajtura në formë huazimi, përkundër faktit se ishte i lënduar.


“Marrëveshja me Interin është kompletuar për një shumë prej 11 milionë eurosh”, shkruan në komunikatën e klubit portugez. 

 
Lajme Sportive Nga Vendi Dhe Bota © 2011 | Designed by RumahDijual, in collaboration with Online Casino, Uncharted 3 and MW3 Forum